Jira Service Desk

جیرا سرویس دسک

Jira Service Desk یک میز خدمت کامل با ویژگی‌های منحصر به فردی چون
ایجاد خودکار‌سازی‌ روال‌های تکراری،تعریف انواع توافق‌نامه های سطح خدمت (SLA)، تهیه انواع گزارش‌های CSAT، چت آنلاین با مشتریان و …

یک میز خدمت کامل برای تیم‌های IT مدرن

همکاری متقابل با تیم توسعه‌دهنده نرم‌افزار

با یکپارچه‌سازی بین Jira Service Desk و Jira Software ، تیم های IT و توسعه‌دهنده نرم‌افزار، می‌توانند بر روی یک پلتفرم همکاری کنند تا رخدادها (Incident) را سریعتر حل کنند و درخواست‌های تغییر را (Change) با اطمینان بیشتری انجام دهند.

با یکپارچه‌سازی Jira Service Desk و Jira Software فرآیند رفع رخداد (Incident) در چرخه ITSM به صورت خودکار به فرآیند رفع باگ (Bug) در ALM و فرآیند انجام تغییرات (Change) به صورت خودکار به فرآیند انجام User Story در چرخه ALM مرتبط شده و رفت‌و‌برگشت بین این فرآیندها به صورت خودکار انجام خواهد شد.

ارائه خدمات بهتر

مشتریان (داخلی یا خارجی) می توانند درخواست هایشان را از طریق یک میز خدمت با کاربری آسان، ارسال کنند.

علاوه بر این با یکپارچه‌سازی مدیریت دانش سامانه کانفلونس با جیرا سرویس دسک، کاربران هنگام ثبت درخواست‌های خود، در صورتی که دانشی مرتبط با درخواست آن‌ها در پایگاه داده وجود داشته باشد به صورت آنلاین در پرتال نمایش داده خواهد شد. این فرآیند نمایش اطلاعات از پایگاه دانش (در کانفلونس) با یادگیری ماشین جیرا بهبود می‌یابد و جواب‌های نمایش داده شده به مشتریان پس از مدتی دقیق‌تر خواهد شد.

روش‌های متنوع ارتباط با مشتری

‌فرآیند دریافت درخواست‌ها از مشتریان به روش‌های مختلفی قابل انجام است. مشتریان می‌توانند با ارسال ایمیل درخواست‌های خود را مطرح کنند. در این صورت با انجام تنظیمات در جیرا، ایمیل‌ها را به صورت خودکار به درخواست در جیرا تبدیل خواهند شد و با تنظیم قالب‌های مناسب، پاسخ مناسبی برای مشتریان ارسال خواهد شد.

هم‌چنین می‌توان با قراردادن لینک درون سایت شرکت یا سازمان خود، فرم دریافت بازخورد از مشتریان را به صورت Popup ایجاد نمایید تا مشتریان در کمترین زمان ممکن بازخوردهای خود را از خدمات شما ارسال نمایند.

یکپارچه‌سازی با ابزارهای مدیریت دارایی

افزونه Insight در جیرا یک افزونه کامل برای مدیریت دارایی‌ها (CMDB) است. با ارتباط جیرا سرویس دسک و مدیریت دارایی‌ها، در هنگام ثبت درخواست‌ها دارایی مورد نظر را با چند کلیک انتخاب کنید. هر asset در پایگاه داده دارایی‌ها دارای تاریخچه کامل از درخواست‌هایی است که به آن مرتبط بوده است. هم‌چنین گزارش‌هایی کاملی از وضعیت دارایی‌ها نیز قابل تهیه است.

سرویس دهی مطابق با توافق سطح خدمت (SLA)

در ارائه سرویس به مشتریان مهم‌ترین وظیفه تیم ارائه دهنده خدمت پاس کردن SLA خواهد بود. جیرا با امکان ایجاد تمامی SLA های مورد نیاز سرویس و هم‌چنین مانیتور کامل وضعیت SLA هر یک از درخواست‌ها به شما کمک می‌کند تا تمامی SLA های توافق شده با مشتری را پاس کنید.

با ایجاد صف‌های ساده برای کارکنان و در اولویت قرار دادن درخواست‌هایی که دارای زمان کمتری برای پاسخ‌گویی هستند، در کمترین زمان ممکن درخواست‌های مهم پاسخ داده خواهد شد.

خودکار کردن کارهای تکراری

با استفاده از افزونه Automation for Jira در جیرا، تمامی کارهای تکراری در فرآیند را خودکارسازی کرده تا کارمندان به حل مسائل مهم متمرکز شوند. خودکارسازی کارهای تکراری در جیرا کمک زیادی در سبک کردن حجم کارها خواهد کرد.

تاییده های جیرادارای تاییده‌های ITIL

جیرا سرویس دسک تمامی نیازمندی‌هایی که یک تیم IT برای مدیریت درخواست‌های درخواست خدمات، رفع رخداد، مشکل و مدیریت تغییرات نیاز دارد را ارائه می‌دهد. Jira Service Desk دارای مجوز نیز PinkVERIFY است.

توسعه جیرا سرویس دسکتوسعه Jira Service Desk

جیرا با ارائه API قدرتمند به توسعه‌دهنده این امکان را می‌دهد تا تمامی پلتفرم‌های خود را با جیرا یکپارچه سازند.

تیم راتوسان آماده ارائه تمامی خدمات نرم افزار Jira Service Desk

تیم راتوسان

نصب و راه اندازی، ارائه لایسنس Jira Service Desk و تمامی پلاگین‌ها، آموزش کابران و راهبران سامانه
ارائه مشاوره در زمینه پیاده‌سازی فرآیند‌های ITIL v3 در Jira Service Desk

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید