بکارگیری جیرا در بازاریابی

این مقاله چقدر برایتان مفید بود؟

در هر کسب و کاری، تیم‌های بازاریابی طیف گسترده‌ایی از فعالیت‌ها را انجام می‌دهند. این طیف از طراحی برنامه ترویجی برای محصول یا خدمات گرفته شروع می‌شود تا اجرای یک کمپین بزرگ multi-channel (چند کاناله) ادامه می‌یابد. یکی از گام‌هایی که در بیشتر این فعالیت‌ها به چشم می‌خورد، تولید محتوا است. با استفاده از قالب‌های آماده مدیریت محتوا Jira Core و انتخاب یک workflow، به راحتی می‌توانید محتوای بازاریابی را برای کسب و کار خود مدیریت کنید و توسعه دهید. به عنوان مثال یک workflow می‌تواند مانند تصویر زیر باشد.

فرآیند جیرا برای بازاریابی

هر نوع محتوا را به سادگی پیگیری کنید

در Jira core می‌توانید با هر آیتم به عنوان محتوایی برخورد کنید که قرار است تولید شود؛ مثل یک ایمیل بازاریابی. یا می‌توانید با هر آیتم به عنوان مجموعه فعالیت‌هایی که قرار است روی محتوای تولید شده صورت پذیرد، برخورد کنید؛ مثل به روز رسانی وب سایت و غیره. از طریق بردها تمام آیتم‌ها به سادگی قابل پیگیری می‌باشند. شما به راحتی می‌توانید آنچه در حال اجرا است، یا در حال بازبینی است و یا در صف تایید قرار دارد را ملاحظه کنید.

برد بازاریابی در جیرا

workflow را آنطور که می‌خواهید مناسب نیاز خود کنید

با توجه به این‌که مدیریت محتوا در هر کسب و کار می‌تواند متفاوت باشد، این امکان وجود دارد که workflow را آن طور که می‌خواهید تغییر دهید. برای مثال یک گام پیش انتشار قبل از انتشار رسمی اضافه کنید.

محتوای خود را تحت کنترل بگیرید

می‌توانید هر فایلی که خواستید را به پیش‌نویس مقاله به راحتی ضمیمه کنید یا رونوشت‌های مختلف از مقاله‌ایی که در دست انتشار دارید، ببینید. ممکن است هنوز برای پیگیری تغییرات به کنترل ورژن نیاز داشته باشید که این کار با داشتن تاریخچه کامل و با جزئیات دقیق به سهولت قابل انجام است.

ضمیمه کردن فایل

از تاریخ سررسید (due dates) استفاده کنید

اگر می‌خواهید از زمان موعود در انتشار تخطی نکنید، برای تمام Issueها تاریخ سررسید (due dat) تعیین کنید. می‌توانید برای هر کدام از Issueها یک تاریخ سررسید خاص مشخص کنید و یا برای مدیریت بیشتر تاریخ سررسید را برای subtasksها تعیین کنید.

 

علاوه بر پیاده‌سازی فرآیندهای بازاریابی در جیرا ، از این ابزار می‌توان برای پیگیری سایر فرآیندهای سازمانی استفاده کرد.

برای مشاهده سایر کاربرد ها به اینجا مراجعه کنید و یا با ما در ارتباط باشید.